خانه / مشاوره / اگر موقع سال تحویل خانه نباشیم چی میشه

اگر موقع سال تحویل خانه نباشیم چی میشه


شاید اگر به برخی از شما پیشنهاد دهند تا هنگام سال‌تحویل و تنها ۵ روز اول عید را همراه با حقوق، سرکار بروید، قید پول را بزنید اما در کنار خانواده باشید. سال را در کنار خانواده تحویل کردن برای خیلی‌ها لذت‌بخش است اما برخی سال‌تحویل و نوروز را به‌جای آنکه در کنار خانواده باشند، مشغول خدمت‌رسانی به خلق خدا و جامعه هستند؛تعداد این مشاغل زیاد است از آتش نشانان، رانندگان اتوبوسرانی،میوه فروشان،مجریان صدا و سیما گرفته تا پزشکان، پرستاران و پلیس های راهور که برای حفظ جان و ایجاد امنیت در جامعه،لحظه سال تحویل را بدون خانواده اما عاشقانه سپری می کنند.  

شغل پزشکی یک شغل سخت و بسیار حساس است

  شیروندی تصریح کرد: برخی شغل ها خاص هستند و در همه لحظات نمی توان آنطور زندگی را گذراند که دلت می خواهد که پزشکی نیز یکی از این نوع شغل ها می باشد چون اگر خدای نکرده بی دقتی یا کوچکترین اشتباهی صورت گیرد جان یک انسان به خطر می افتد.


من حدود یک هفته است که هر روز در بیمارستان شیفت هستم و خدمت به مردم را در کنار خانوده ترجیح می دهم چون هیچ چیزی انداره اینکه خیال یک بیمار و خانواده آن را آسوده نکنی برای من ارزش ندارد.در این شغل باید همچون یک کوه محکم و همچون فولاد سخت باشی و برای موفقیت در آن باید  احساسات خودت را در آن دخیل نکنی.

خانواده شوهر مقدم ترند یا خانواده همسر ؟

به واقع خون کدام رنگین تر است؟ واقعیت این است که فی نفس ذاته! هیچ کدام از خانواده ها بر دیگری برتری ندارد. یعنی هیچ قانون از پیش تعیین شده ای نمی تواند تعیین کند که هر سال شمسی در موعد نوروز، دستورالعمل حضور در خانواده ها به چه صورت باید باشد. اما از آنجا که ممکن است شما هم در گیر این چالش ها و مسائل باشید، ما سعی می کنیم دو راهکار ساده را برایتان مطرح کنیم تا به حول و قوه الهی از دردسر و ناراحتی های احتمالی تان کاسته شود.

یکی برای همه، همه برای یکی !

بهترین و شاید دم دستی ترین راه حل، این است که بتوانید به نوعی همه خانواده ها را در کنار یکدیگر جمع کنید. از چند هفته قبل از عید برنامه نوروز را با همسرتان تنظیم کنید. از خانواده هایتان به صورت تلفنی قول بگیرید که در زمان تحویل سال به کسی وعده نکنند. با یک برنامه ساده و یک پذیرایی محترمانه، برنامه دورهمی خاطره انگیزی برای تحویل سال تدارک کنید.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

شخصیت افراد با گروه خونی Ab

غذا هایی که بیشتر باید مصرف شود عبارت است از: توفو، غذا های دریایی، لبنیات و سبزیجات. افراد دارای گروه خونی ABاسید معده کمی دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *