خانه / دانستنی های عشق و عاشقی / یه عشق واقعی چه مشخصه ای داره

یه عشق واقعی چه مشخصه ای داره

به خودتان می رسید؟

اگر همسر تان را واقعا دوست داشته باشید، تصوری که او در مورد شما می کند برای تان از هر چیزی مهم تر است پس سعی می کنید همواره به خودتان برسید.

زندگی تان را پر انرژی کرده؟

عشق واقعی در تمام روز شما و احوال شما تاثیر می گذارد و حتی اگر یک زندگی کاملا معمولی داشته باشید احساس رضایت فوق العاده ای در شما ایجاد می کند و از همان صبح که از خواب بلند می شوید انرژی زیادی دارید و حتی اگر بیمار هم باشید می توانید کارهای روزانه تان را با سرزندگی و آرامش انجام دهید.

بده و بستان در عشق

شما با تمام وجود خودتان را وقف رابطه تان می کنید و هرچه دارید و ندارید را فدای آن می سازید و هیچ انتظاری در مقابل کارهایی که انجام می دهید از شریک زندگی تان ندارید .

تاثیر عشق واقعی بر حس و حال انسان

خوشبختی محض

حتی اگر مشکلی داشته باشید تنها شنیدن خنده های شریک زندگیتان به لحظات شما رنگ می بخشد و آن را پر از شادی می کند.

رنج و خشم

وقتی از دست طرف مقابلتان ناراحت می شوید ، نمی توانید مدت طولانی در قهر به سر ببرید چون عصبانی ماندن یا سکوت در برابراو شما را آزار می دهد.شما برای شادی یا راحتی او فداکاری می کنید، حتی اگر او هرگز متوجه نشود.

تلاش و کوشش در مسیر درست

شما برای خشنود کردن شریک زندگی تان و بهبود رابطه تلاش و کوشش فراوانی می کنید و کاری انجام می دهید که به او حس خاص و دوست داشتنی بودن دست بدهد.

شما هرگز نمی توانید او را آزار بدهید

عشق واقعی موجب از خودگذشتگی و فداکاری می شود و باعث می شود حتی نتوانید آزار دادن او را به لحاظ روحی یا جسمی تصور کنید.

او را برای اشتباهات دیگران سرزنش می کنید؟

اگر یک عاشق واقعی باشید به موقعیت خانوادگی و اجتماعی اش احترام می گذارید و او را به خاطر اشتباهات دیگران هرگز تحقیر نمی کنید و به آدم های مهم زندگیش همواره احترام می گذارید .

از رویاهایتان می گذرید؟

اگر عاشق واقعی باشید از رویای خود تان به دلیل رسیدن او به آرزوهایش صرف نظر کنید و در راه تحقق آرزوهایش بهترین همراه برای او می شوید.

باید فقط متعلق به شما باشد؟

اگر شما یک عاشق واقعی باشید شما او را هرجا که باشد دوست دارید، چه در کنار تان و چه دور از شما و همیشه نگران او و آینده اش هستید.

زیادی مراقبش هستید؟

سلامتش برای شما نخستین اولویت است و این مسئله قطعا در کوچک ترین بخش های زندگی شما بروز پیدا خواهد کرد. از پختن یک غذای سالم بگیرید تا کنترل وزن و سلامت او یا حتی مراقبت از سلامت روانش، همگی برای شما اهمیت ویژه ای پیدا خواهند کرد.

منبع:نمناک

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

متولدین ماه های مختلف در عشق

متولد ماه بهمن در نشان دادان احساسات درونی اش کمی محتاط است و همین ویژگی او را به شخصیت مرموز و جذابی تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *