خانه / اطلاعات عمومی / تلفن فهمیدن اطلاعات هواشناسی چند است

تلفن فهمیدن اطلاعات هواشناسی چند است

 تلفن اطلاعات هواشناسی ۱۳۴ است و هموطنان می توانند از طریق شماره ۱۳۴ نسبت به وضعیت هواشناسی کشور اطلاع یابند. 


بر اساس این گزارش، هموطنان می توانند از طریق شماره تلفن‌های ۱۴۱ اطلاعات راه‌ ها، ۱۳۴ هواشناسی، ۵۱۴۹ اطلاعات قطارها، ۱۹۹ اطلاعات پروازها، شماره ۱۵۵۰ امداد دریایی در بنادر و شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی (ره) سوالات و پاسخ های خود را دریافت کنند.

این گزارش حاکی است که این تلفن ها به صورت ۲۴ ساعته در تمام ایام و هر ساعت از شبانه روز پاسخ گوی سوالات مردم است. 

اطلاعات پیامکی

به اطلاع کاربران محترم میرساند ارائه آخرین وضعیت آب و هوایی  و پیش بینی سه روزه کلیه شهرهای  کشور از طریق سیستم پیام کوتاه (SMS) میسر گردیده است . جهت اطلاع از آخرین وضعیت آب و هوایی شهرهاو پیش بینی هوای فردا پیغام خود را شامل پیش شماره تلفن شهر مورد نظر به وسیله تلفن همراه به شماره تلفن ۲۰۱۰۱۳۴ارسال نمایید و منتظر دریافت پاسخ بمانید.

در فاصله چند ثانیه اطلاعات مورد نظر از طریق تلفن همراهتان به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین می توانید نام شهر موردنظر خود را به زبان فارسی یا انگلیسی تایپ کنید و به شماره ۲۰۱۰۱۳۴ارسال نمایید و منتظر دریافت پاسخ بمانید.مثال تهران یا Tehran  را به شماره ۲۰۱۰۱۳۴ ارسال کنید مثال : برای دریافت آخرین وضعیت آب و هوایی شهر تهران و پیش بینی هوای فردا کد ۲۱ را بایستی به شماره تلفن ۲۰۱۰۱۳۴ار سال نمایید.برای دریافت پیش بینی هوای ۴۸ ساعت آینده به عنوان مثال تهران کد ۲۱۴۸ را بایستی به شماره تلفن ۲۰۱۰۱۳۴ارسال نمایید.برای دریافت پیش بینی هوای ۷۲ ساعت اینده به عنوان مثال تهران کد ۲۱۷۲ را بایستی به شماره تلفن ۲۰۱۰۱۳۴ارسال نمایید.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

وام مسکن برای مجردین و متاهلین در سال جدید

وام مسکن برای مجردین و متاهلین در سال جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *