خانه / زیبایی / ویژگی صورت که باعث زیبایی می شود

ویژگی صورت که باعث زیبایی می شود

عدم تقارن

همیشه چهره های متقارن نیستند که جذاب به نظر میرسند گاهی عدم تقارن در چهره میتواند باعث جذابیت چهره شود . مثلا خنده های کج یک هنرمند معروف برای بسیاری از افراد جالب و جذاب است در حالیکه خنده های کج در واقع هیچ جذابیتی ندارند.

جا افتاده بودن چهره

نتایج تحقیقات نشان میدهد چهره جا افتاده ی آقایان برای بسیاری از خانم ها جذاب است, یعنی خانم ها به آقایان جا افتاده کشش بیشتری دارند. مثلا جرج کلونی یک مرد هالیوودی میانسال است که توانسته است با چهره جا افتاده ای که دارد بین خانم ها حسابی جلب توجه کند.

چال گونه

چال گونه دیگر نیازی به توضیح ندارد و یک نشانه جذابیت در چهره به حساب می آید, در کل خانم ها و آقایانی که روی گونه شان چال دارند جذاب به شمار میروند. شاید عجیب به نظر بیاید که بعضی از افراد برای جذاب شدن عمل زیبایی چال گونه انجام میدهند.

ته ریش آقایان

برخی از آقایان ریش شان را شش تیغه میکنند و برخی ته ریش یا ریش بلند دارند اما اینکه کدام ریش به نظر جذاب تر است مهم است, حتما شما هم میدانید که ته ریش برای ۹۰ درصد از خانم ها جذاب است و میتوان آن را یکی از راه های جذاب شدن چهره آقایان دانست.

لبخند

حتما شما هم می‌دانید که چهره‌های خندان جذابیت بیشتری دارند. در واقع شما می‌توانید با لبخندتان دیگران را به سمت خود جذب کنید. البته این باور در جامعه شکل گرفته که تنها لبخند زدن زنان جذاب است و آقایان با همان صورت خشن و جدی زیباتر به نظر می‌رسند، در صورتی که لبخند بر جذابیت هر چهره ای، چه مرد باشد چه زن، می‌افزاید. در یک تحقیق، تصاویری از چهره‌های مختلف به عده‌ای نشان داده شد تا به آن‌ها رای دهند. در نهایت، چهره‌هایی که لبخند بر لب داشتند بیشترین رای را نسبت به آن‌هایی که هیچ حالتی در چهره شان نداشتند یا عبوس بودند، دریافت کردند.

منبع:برترین ها،نمناک

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چطوری بهتره لباس ها را ست کنیم

شاید رنگ های خنثی از نظر شما تنها سفید، مشکی و خاکستری باشند. اما زمانی که صحبت از رنگ های خنثی در لباس می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *