خانه / زندگی موفق / چطوری کسب و کارهای کوچک بزرگ کنیم

چطوری کسب و کارهای کوچک بزرگ کنیم

مدل کسب و کار خود را مورد بازبینی قرار دهید

مثل خیلی از خرده فروش ها، وینروت نیز در دوران پسارکود، با مشکل مراجعه ی کم مشتری مواجه شد. به این ترتیب او خودش به سراغ مشتریانش رفت. از آنجایی که مدل خرده فروشی بوتیکی کسب و کار وی دیگر کارایی نداشت، او تجربه ی متفاوتی برای مشتری اش خلق کرد که با برندش نیز سازگار بود. پول وینروت از کارکنان خود خواست با مشتریان در منزل قرار ملاقات بگذارند و البسه، کفش و جواهرات خود را مستقیماً به منزل آنها ببرند. حال، شش سال بعد از آن دوران، اکثر فروش کاپیتول در منزل مشتریانش اتفاق می افتد.

تراز و نمره مالی خود را حفظ کنید.

تعداد کمی از تجارت های کوچک به طور دقیق از روند گردش مالی روزانه، هفتگی و ماهانه خود که در داخل سازمان اتفاق می افتد، آگاه هستند. این بسیار مهم و ضروری است که شما از گردش مالی شرکت خود با خبر باشید. اگر در این زمینه مهارت ندارید، یک حسابدار ماهر استخدام کنید، ولی باز هم در جریان گردش مالی باشید.

هدف ها را تنظیم کنید.

همانند نگهداشتن تراز مالی، اهداف را نیز تنظیم کنید چرا که هدف ها یک بخش ضروری موفقیت تجارت شما را تشکیل می دهند و شما می توانید از این اهداف به عنوان ابزار برنامه ریزی خود استفاده کنید.

سخنرانی های مدیر درباره تجارت

یک سخنرانی قدرتمند درباره تجارت می تواند عملکرد تجارت کوچک شما را بهبود بخشد.

پیدا کردن بهترین روش ها

پیدا کردن بهترین روش ها برای شفاف سازی همه موضوعات پیش آمده جهت جلوگیری از سوء تفاهم های احتمالی، می تواند گامی درست در جهت بهبود تجارت شما باشد.

انگیزه دادن به کارکنان

کارکنان با استعداد و دارای انگیزه می توانند بطور قابل توجهی سبب بهبود تجارت شما گردند. بنابراین مواردی را که سبب بالا رفتن انگیزه کارکنان می شود، یاد بگیرید.

استراحت کردن

اداره یک تجارت کوچک مشکل است. گاهی اوقات بهترین راه برای بهبود تجارت خود و زنده کردن اشتیاق، رفتن به تعطیلات است. بنابراین ارزش تعطیلات و دور بوردن از تجارت خود را دست کم نگیرد.

منصور کیارش،digiato

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چطوری راحت تصمیم بگیریم

از هر ایده‌ای استقبال کنید. خودتان را نسبت به شنیدن نظرهای مختلف و هرچیزی که به فکرتان می‌رسد، محدود نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *