خانه / دانستنی های زندگی مشترک / چطوری با همسر بدبین خوب باشیم

چطوری با همسر بدبین خوب باشیم

در مراودات اجتماعی خود خیلی مراقب باشید

در محیط کاری خود هر نوع صحبت غیرکاری، تماس های بی مورد و روابط آزاد نتیجه بدی را در زندگیتان دارد و موجب می شود همسرتان به شما شک کند حتی اگر شما فکری در سر نداشته باشید.

رفتارهای اصولی و درست با همسر بدبین 

برای کاهش بدبینی همسرتان روی رفتارتان کار کنید

بعضی از رفتارهای شما ممکن است به نظر همسرتان شک برانگیز باشند مثل صحبت با تلفن چنین رفتارهایی بهانه ی موجهی برای بدگمانی نیستند، اما این احتمال را نیز در نظر بگیرید که شاید طرف مقابل به چنین رفتارهایی به عنوان نشانه های پنهان کاری نگاه می کند پس هیچگاه بهانه به دست همسرتان ندهید و این رفتارها را نکنید.

روحیه ی خود را نبازید

مواجهه شدن با بدگمانی همسرتان هر روز مشکل است ، اما اجازه ندهید که این بدگمانی های بی مورد، روزتان را خراب کنند یا حال و حوصله تان را به هم بریزند پس قدرتی را که می توانید روی احساسات خودتان اِعمال کنید، نادیده نگیرید . خواهید دید همسرتان نمی تواند بدون اینکه خودتان بخواهید، ناراحت تان کند.

از همسر بدبین خشمگین نشوید

ممکن است واکنش شما در برابر بدبینی، اتهامات، سرزنش ها و بدرفتاری های همسرتان خشم و ناراحتی باشد اما این واکنش از سوی شما مورد انتظار همسرتان است و موجب بد بینی او می شود.

برای کاهش بدبینی همسرتان از روانشناس کمک بگیرید

اگر همه تلاشهایتان برای کاهش بدبینی همسرتان نتیجه بخش نبود حتما به یک مشاور خوب مراجعه نمایید تا علت شکاکیت و سوءظن های همسرتان را مشخص کند و راهکارهایی را برای درمان این رفتار در همسرتان ارائه دهد .

شما نمی توانید بدون کمک از روانشناس مشکل بدبینی همسرتان که به علت ناسازگاری شخصیت، عدم تربیت صحیح، تجارب و ذهنیت های اشتباه و… است را حل کنید..
منبع:نمناک

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

نکات برای خرید هود آشپزخانه

موتور هودهای جدید از نوع توربینی یا حلزونی است این موتورها علاوه بر اینکه قویترند صدای کمتری نیز تولید می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *