خانه / فناوری / افزایش فالوور و افزایش لایک در اینستاگرام چطوری کنیم

افزایش فالوور و افزایش لایک در اینستاگرام چطوری کنیم

  • فالو کردن در اینستاگرام

اگر فردی بخواهد در این شبکه آلبومی را ببیند کافی است درخواست دنبال کردن(فالو) را برای فرد صاحب جُنگ بفرستد تا با قبول در خواست از جانب وی مجوز دسترسی به‌عکس و فیلم‌ها برایش صادر شود.

  • لایک کردن در اینستاگرام

در اینستاگرام برای نشان دادن خرسندی و علاقه نسبت به‌عکس و فیلم‌ها می‌توانید آن‌ها را لایک کنید یعنی دو بار رویش بکوبید تا قلبی به نشانه پسندیدن ظاهر شود.

معرفی برند در اینستاگرام

با توجه به مشکلات اقتصادی‌ای که این روزها مردم با آن رو به رو هستند فروش ارائه دهندگان خدمات و کالا کاهش یافته و همین موضوع بسیاری از آن‌ها را تا پای ورشکستگی برده است.اگر شما نیز به‌عنوان یک کارآفرین نمی‌خواهید به این وضعیت دچار شوید لازم است برای کسب و کارتان صفحه باز کنید و نکات زیرا را در پروفایل خود انجام دهید.

  • یکپارچه سازی تصویر پست‌ها

اگر می‌خواهید هر کسی که به صفحه‌تان می‌آید جذبش شود سعی کنید به آن هویت ببخشید و نشان خود را رویش بگذارید.برای این کار لازم است تمامی عکس‌ها و فیلم‌هایی که در صفحه‌تان می‌گذارید دارای زاویه نمایش ثابت و فیلتر یکتا باشد تا کاربر را متوجه برندتان کند و شما را از دیگران تمایز دهد.

  • از تگ‌های مرتبط استفاده کنید

تگ‌ها پیوند دهنده پست‌ها هستند و باعث افزایش سرعت دیده شدنشان می‌شوند از این رو بهتر است هنگامی که پستی را در مورد محصولی می‌گذارید چند تگ به آن بی افزایید.البته سعی کنید تگ‌هایی که می‌گذارید مرتبط باشد تا کاربر هدف‌دار بگیرید و جذبش ساده‌تر به پول نزدیک شود.

  • اکانت تان را بزینس کنید

اینستاگرام چند ماهیست نوع دیگری از اکانت را در خود معرفی کرده که افراد با استفاده از آن می‌توانند راحت‌تر از اطلاعات صفحه‌شان و میزان بازدیداش آگاه شوند از این رو پیشنهاد می‌کنم و با بهره گیری از آموزش‌هایی که در سایت داریم اکانت خود را به این شکل تغییر دهید تا امکانات نظارتی‌تان بیشتر شود.

  • لایک بگیرید

برای اینکه پست‌هایی که می‌گذارید را محبوب‌تر نشان دهید سعی کنید برایشان لایک بگیرید.برای افزایش لایک پیشنهاد می‌شود از نرم افزار اینستایار استفاده کنید.

  • فالوور هایتان را افزایش دهید

برای این که اعتماد کاربران جدید را جلب کنید بهتر است نشان دهید کاربران بسیار دیگری شما را دنبال می‌کنند.اگر در پیشنهاد پیش اینستایار را دانلود نکردید حتماً دانلود کنید چرا این برنامه می‌تواند افزون لایک، فالوور هم در اختیارتان قرار می‌دهد و با افزایش فالوور هایتان شما را محبوب تر از گذشته نماید

  • افرادی که انفالویتان کردن را بشناسید

برای اینکه با ضعف‌های پروفایلتان آشنا شوید بهتر است آنفالویاب نصب کنید اما نیاز به دانلود انفالویاب نیست چون اگراینستیار را در پیشنهاد قبل دانلود کرده باشید خود این برنامه آنفالویاب هم دارد.

  • دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با کیفیت اصلی را برای الگو گرفتن انجام دهید

اگر می‌خواهید اولین چیزی که کاربر می‌بیند زیبا باشد سعی کنید با اینستایار به صفحه بازیگران بروید و عکس‌های پروفایلشان را بگیرید تا الگو عکس پروفایلتان شوند

منبع:ویرگول

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

کدام زبان برنامه نویسی از همه بهتره

کدام زبان برنامه نویسی از همه بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *