خانه / زیبایی / چطوری با کفش پاشنه بلند راحت راه بریم

چطوری با کفش پاشنه بلند راحت راه بریم

۱-مطمئن بشوید که کفش پاشنه بلند کاملا اندازه پای شما است. این نخستین نکته در راه رفتن با کفش‌های پاشنه دار است. کفشی را انتخاب کنید که مناسب و اندازه پای شما است. اگر کفشتان خیلی بزرگ باشد، این خطر وجود دارد که پای شما بلغزد و زمین بخورید، زیرا پای شما در این کفش سر می‌خورد. اگر هم کفش خیلی تنگ باشد، راحت نیست و شما به شکلی غیر طبیعی راه خواهید رفت.

۲-پیش از بیرون رفتن از خانه تمرین کنید. اگر به تازگی کفش پاشنه بلند می‌پوشید، زمانی را برای تمرین صرف کنید و در اتاق خودتان که کسی شاهد راه رفتن ناجور شما نیست، این کار را انجام بدهید. راه رفتن را بر روی سطح فرش شده و سطح سخت و سرامیکی امتحان کنید. سپس بالا و پایین رفتن از پله‌ها را تمرین کنید تا زمانی که در کفش‌های پاشنه بلند خود احساس راحتی کنید.

۳-آخرین آزمایش: پس از پشت سر گذاشتن سه مرحله اول، نوبت آخرین آزمایش است. کفش‌های پاشنه بلندتان را بپوشید و با آن‌ها برقصید. اگر بتوانید بدون زمین خوردن به راحتی حرکات موزون انجام دهید، شما در این کار حرفه‌ای شده اید. به شما تبریک می‌گوییم.

۴-اعتماد به نفس داشته باشید. هنگام قدم زدن با کفش‌های پاشنه بلند، اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. وضعیت و رفتار شما نیمی از موفقیت شما است.

۵-تمرین را رها نکنید. حداقل یکبار در هفته کفش‌های پاشنه بلند خود را بپوشید.

گامهای کوتاه بردارید.

  • گامهای کوتاه و آرام بردارید. مطمئن شوید که زانوها را به اندازه ی راه رفتن معمولی خم نمی کنید. هرچه پاشنه بلند تر باشد گام های کوتاه تری می توانید بردارید.
  • ابتدا پاشنه پا را روی زمین بگذارید و بعد پنجه ی پا. (هر دو را باهم روی زمین نگذارید) به محض اینکه وزن شما روی پنجه قرار گرفت وزن خود را به  جلو منتقل کنید. هنگامی که پاشنه را روی زمین گذاشته اید وزن خود را به پاشنه وارد نکنید که احتمال شکستن پاشنه در این حالت زیاد است.
  • پاها را نزدیک به هم نگه دارید. پا ها را  هنگام راه رفتن مانند catwalk از روی هم عبور ندهید. این کار نیاز به تمرین زیاد دارد.
  • هنگام ایستادن پاشنه ی یکی از پاها را به وسط پای دیگر نزدیک کنید و هنگامی که خسته شدید پاها را عوض کنید.

منبع: زندگی آنلاین

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چطوری بهتره لباس ها را ست کنیم

شاید رنگ های خنثی از نظر شما تنها سفید، مشکی و خاکستری باشند. اما زمانی که صحبت از رنگ های خنثی در لباس می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *