خانه / زندگی موفق / پیدا کردن غذا خوری های مناسب هر شهر

پیدا کردن غذا خوری های مناسب هر شهر

وقتی به یک شهر یا کشور دیگر سفر می کنیم، علاوه برهتل و مکان اقامت، یکی از بزرگترین دغدغه هایمان می شود غذا و پیدا کردن یک رستوران خوب. اگر بخواهیم با هم صادق باشیم، در خیلی از موارد ممکن است مورد دلخواهمان را پیدا نکنیم و هزینه ی زیادی هم بپردازیم. اما چطور می توان رستوران های خوب هر شهر را  در سفر پیدا کرد؟

آنلاین جستجو کنید:

این ساده‌ترین راه است که از طریق اینترنت، قبل از سفر به مقصد مورد نظر، مکان‌های معروف و خوب برای غذا خوردن را پیدا کنید. موتور‌های جستجوی وب و یا رسانه‌های اجتماعی می‌توانند در این راه بهترین و کارآمدترین دوست شما باشند. حتی در برخی می‌توانید با توجه به بودجه‌ی خود، مکانی مناسب بیابید.

پرس و جوی غذا از دوستان


برخی از بررسی آنلاین قابل اعتماد نیستند، پس شما مجبورید راه‌های دیگر را نیز امتحان کنید. شاید در میان دوستان کسی باشد که قبلا به مقصد مورد نظر سفر کرده باشد، می‌توانید در مورد تجربه‌های غذایی او سوال کنید و با اطمینان خاطر به مکانی وارد شوید.

غذاخوری‌های محلی

همانطور که گفتیم، به صورت آنلاین می‌توانید اطلاعات زیادی بدست آورید. این اطلاعات می‌تواند بسیار گسترده و در مورد هر چیزی باشد. می‌توانید مناطق دیدنی بسیاری در شهر و یا روستا را بیابید. مطمئنا در همان اطراف، مکان‌هایی برای غذا خوردن نیز وجود دارد. سیاحت کنید و در این رستوران‌های ناشناخته کاوش داشته باشید.

غذا و وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی

در سال‌های اخیر، مطمئنا در رسانه‌های اجتماعی گزارش‌های زیادی در مورد تجربه‌ی غذا خوردن برخی افراد دیده اید. اینکار دراین سال‌ها بیشتر گسترش یافته است. برخی از وبلاگ نویسان هستند که تنها برای کسب تجربه‌ی غذایی به مکان‌های مختلف سفر می‌کنند. پس از تجربیات آنان استفاده کنید.

غذا‌های محلی و محله‌ای

اتاق راحت و گرم و نرم هتل را ترک کنید و کمی پیاده روی کنید. قطعا در شهر و مسیر پیاده روی خود، مکان‌های زیادی را خواهید دید که مردم مشغول غذا خوردن هستند. بسیاری از آن‌ها ممکن است غذا‌های محلی باشد. در سفر خوردن غذا‌های محلی را فراموش نکنید.

منبع: کوله پشتی

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چرا باید کار امروز امروز انجام بدیم

اعتماد به نفس داشته باشید و به این فکر کنید که انجام یک کار سخت در هر شرایط دیگری نیز به شجاعت شما وابسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *