خانه / دانستنی های زندگی مشترک / چطوری بهترین همسر دنیا شویم؟

چطوری بهترین همسر دنیا شویم؟

 نیاز آقایان

 همسر شوهرت باش نه مامانش چون آقایان دوست ندارند مثل بچه ها با آنها رفتار کنید. مثلاً ۱- به نیت کمک، کارهای شخصی مرد را انجام می‌دهند . ۲- با جمله ها بازی می‌کنند تا از کلام او نگفته ها را بشنوند. ۳- خانمها فکر می‌کنند آقایان فراموشکار، کم حافظه و بیحوصله اند. ۴ -خانمها آقایان را نکوهش می‌کنند .۵-خانمها یک کارهایی را خودشان به عهده می‌گیرند و فکر می‎کنند آقا نمی‌تواند. دائم اشتباهات آقایان را به آنها گوشزد می‌کنن.

 

خانم ها خوب است از توانمندی شوهرشان با آنها صحبت کنند آنها را سرکوب نکنند. کارهایی که خود آقایان می‌توانند انجام بدهند برایشان انجام ندهید. بگذارید خودشان انجام بدهند . به آنها امر و نهی نکنید به آنها دستور ندین

 

نیاز خانمها:

خانم ها به درک و توجه نیاز دارن. جنس زن نیاز دارد که با او رفیق و صمیمی باشی او را ببینید، رای و نظرش برای شما مهم باشد خواسته هایش مهم باشد. به حرفهایش ارزش بدهید

 

درباره جزئیات ذهنتان با خانمها صحبت کنید در مورد همه مسائل با خانمها صحبت کنید . 

 

خانمها از آقایان قوت قلب می‌خواهند به آنها بگویید همیشه پشت آنها هستین. دل آنها را خالی نکنین

وقتی با خانم ها حرف نزنید و مبهم باشید و به خانم ها توجه نکنید. وقتی دائم از آنها انتقاد کنید وقتی نسبت به مناسبت ها فراموش کارید.موجب نا راحتی خانمها می گردد.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چطوری هوای خانه سالم کنیم

ساده‌ترین راه، شستن دست‌ها با صابون و آب و جلوگیری از ورود گرد وغباربا یک پارچه (پرده) یا استفاده از فیلتربا کیفیت هواست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *