خانه / اختلافات زوجین / چطور بعد فهمیدن خیانت همسر رفتار کنیم

چطور بعد فهمیدن خیانت همسر رفتار کنیم

-خودتان را ناراحت نکنید  شاید فکر کنید خطایی کرده اید و یا از هم دور شده اید ،یا فکر کنید شما مقصرید گاهی گاهی دلیل فرد خیانت کننده اشکار نمی باشد

این را بدانید هر کاری بکنید هرگز همسرتان حق خیانت کردن را ندارد ، و شما هرگز نباید خود را بخاطر اشتباهات همسرتان مقصر بدانید.

-شاید دچار اشتباهاتی شده باشید هرگز فکر نکنید این اشتباهات باعث خیانت همسرتان شده است فقط به رفتار خود فکر نکنید روی رفتار شریک زندگی هم تمرکز کنید

-به نفر سوم گیر ندین فیس بوک ان را دنبال نکنید این رفتار کمکی به شما نمی کند چه بسا که به مشکلاتتان هم بیفزاید

– بیشتر اوقات، این کار نشانه ای برای بیان نارضایتی از خود یا ازدواجی که کرده است. اگر بیش از حد بر روی آن مرد یا زن تمرکز کنید، دیگر نمی توانید در مورد همسر و یا رابطه تان فکر کنید.

-سعی بر توجیه منطقی نگردید قبول کنید که شما صدمه دیدید راهی پیدا کنید که بتوانید به زندگی ادامه دهید

-با هر کسی راجب این اتفاق صحبت نکنید تنها با افراد نزدیکی که واقعا می توانند به شما کمک کنند با انها در میان بگذارید

-نگران برداشت دوستان و یا خانواده تان نباشید اگر چه افراد نزدیک می توانند توصیه های خوبی بکنند ولی در نهایت، بدانید که نظرات آنها هرگز نمی توانند جایگزین نظرات شما شوند.

-قبل از تصمیم گیری برای زندگیتان خوب فکر کنید از ابتدا هرگز نگویید طلاق می خواهید یا هیچ گونه اقدامات شدیدی را فورا انجام ندهید. خوب فکر کنید بعد تصمیم بگیرید و کاری نکنید که بعدا موجب پشیمانی شود.

-با مجازات همسر خود تنها اوقات تلخی بیشتری درست می کنید و باعث می شوید رابطه تان حتی بدتر هم بشود. خوب است که مدتی از هم دور بمانید

-درخواست های خود را از همسر خود بیان کنید. زود شروع نکنید به صحبت در مورد خیانت و گریه. در عوض، زمان صرف کنید تا بازی ترتیب دهید که در صورت ادامه رابطه، همسرتان بداند که از او چه انتظاری دارید.

-اگر به فکر گرفتن طلاق هستید، ممکن است بخواهید هر چه سریعتر یک وکیل بگیرید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید، موقعیت چانه زنی بهتری خواهید داشت.

-هم خودتان هم همسرتان ازمایش بدهید شما نمی دانید نفر سوم چه بیماری هایی داشته است

-به همسرتان گوش بدهید. به شما خیانت شده است، عصبانی هستید، ولی مهم این است که بنشینید و به همسر خود گوش بدهید.

ارتباطات خود را هر روز بهبود بخشید. هنگامی که شما و همسرتان در مورد خیانت شروع به صحبت می کنید، می توانید ارتباطات تان را بهبود بخشید.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

با چشم چرانی مردها چکار کنیم

چشم چرانی کردن مردها باعث می شود خانم ها احساس عدم امنیت کند .این کار مردها هیچ معنی ندارد این فقط یک میل گذرا است که در ذهن مرد اتفاق می‌افتد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *