خانه / دانستنی های زندگی مشترک / با همسر کم حرف چطوری زندگی کنیم؟

با همسر کم حرف چطوری زندگی کنیم؟

چه باید کرد؟ 

زنان به صحبت کردن درباره جزئیات اهمیت می دهند آن‌ها از شوهرانشان انتظار دارند در این نوع گفت‌وگو‌ها همراهی کنند.ولی بیشتر مردها نمی دانند چطور اینکار را بکنند و با بی علاقگی بحث را ادامه می دهند .مرد‌ها دوست دارند در مورد مسایلی حرف بزنند و با هم گفت‌وگو کنند که می‌توانند بر آن‌ها تاثیر بگذارند.

 

پذیرش تفاوت‌ها 

تفاوت داشتن زن و مرد را قبول کنید .مردها کمتر به حرف زدن علاقه مند هستند. نمی‌توانید توقع داشته باشید کاملا پابه‌پای شما حرف بزند و صحبت کند و همه‌ی چیز‌ها را موبه‌مو و با جزییات تعریف کند.

 

مقایسه نکنید 

اگر همسرتان فردی درونگراست و خود شما یک آدم برونگرا با هم متفاوتید .انتظارتان متناسب با او باشد .او را با دیگران مقایسه نکنید .مثلا شوهر فلانی با همسرش همیشه صحبت می کند.او را درک کنید همان‌قدر که شما نمی‌توانید کم‌حرف باشید، او نیز نمی‌تواند پرحرف باشد.

 

فضا را برای صحبت کردن او فراهم کنید 

بجای بحث کردن به او فرصت بدین .یک فضای ارام در خانه فراهم کنید  با محبت و آرامش با او صحبت کنید تا آرام‌آرام خودش بخواهد صحبت کند و موضوع را با شما در میان بگذارد و وقتی با شما صحبت می‌کند، سعی کنید به خوبی گوش نمایید

 

علایق مشترکتان را توسعه دهید 

علایق مشترک می تواند موضوع مشترکی باشد برای صحبت کردن و نزدیک شدن بیشتر شما به همدیگر.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چطوری هوای خانه سالم کنیم

ساده‌ترین راه، شستن دست‌ها با صابون و آب و جلوگیری از ورود گرد وغباربا یک پارچه (پرده) یا استفاده از فیلتربا کیفیت هواست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *