خانه / عروسی / در ماه عسل چه اشتباهاتی انجام ندیم

در ماه عسل چه اشتباهاتی انجام ندیم

برای هرکاری از آژانس مسافرتی و راهنمای سفر کمک می‌گیرید

واقعاً سخت نیست. امروزه می‌توانید به‌راحتی هر نوع سفر را اینترنتی رزرو کنید. لابد فکر می‌کنید مراجعه به آژانس امنیت و آسودگی بیشتری دارد. خیلی‌وقت‌ها همین‌طور است اما معنایش این نیست که برای هرکاری باید به راهنما مراجعه کنید. پس دل به دریا بزنید. بلیت پرواز و حتی بستۀ اقامتی‌تان را خودتان رزرو کنید. با این کار در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنید. واقعاً  برای هر کاری به دیگران نیاز ندارید

از بومی‌ها و مردم محلی می‌ترسید

می‌دانید چه‌طور می‌شود تازه‌واردها را تشخیص داد؟ معمولاً کیف‌پولشان را سفت چسبیده‌اند و با سوء‌ظن به دوروبرشان نگاه می‌کنند. انگار همیشه می‌خواهند چیزی را برملا کنند یا دزد بگیرند. البته در اوّلین ملاقات نمی‌شود شیاد و غیرشیاد را از هم تمیز داد. برای همین هم خیلی از مسافران کلاً به هیچ‌کس اعتماد نمی‌کنند. این رویه اشتباه است. اکثریت قریب به اتفاق مردم محلی نمی‌خواهند آسیبی به شما برسانند. بیش از حد از غریبه‌ها نترسید. دل بدهید به معاشرت با آدم‌های دیگر و مطمئن باشید که با رعایت احتیاط منطقی و اعتماد به دیگران می‌توانید با آدم‌های زیادی رفاقت کنید.

 اولویت خود را در گران ترین مکان ها نگذارید.


فکر می کنم شما یک سفر پرطرفدار و عالی، اما آن را با بودجه های کم خواسته باشید؟ مکان هایی که دارای ارزش بالای دلار هستند می توانند بهترین انتخاب باشند. جنوب شرقی آسیا، نیوزیلند، ترکیه، مکزیک و آرژانتین یکی از بهترین مکان های ماه عسل در جهان هستند که در آن پول ملی شان کمتر از دلار است. این اهداف همراه با مقرون به صرفه بودن، باعث تجربه کردن نفیس ترین ماه عسل به یاد ماندنی می شود.

عجله کردن بعد از عروسی


بی تفاوتی به مسائل، پس از دوران عروسی قابل درک است، اما سفر، بلافاصله بعد مراسم، ممکن است بهترین ایده نباشد. بر خلاف فیلم ها که زن و شوهر به طور مستقیم پس از جشن ها به ماه عسل می روند. واقعیت متفاوت است. شما قطعا خسته اید، بنابر این عجله کردن برای شروع این گشت و گذار پس از آن همه خوب نیست. نفسی بگیرید، آرام باشید، به جکوزی بروید، ریلکس کنید، و به صورت ذهنی برنامه ریزی کنید و سپس همه چیز را برای ماه عسلی به یاد ماندن آماده کنید!

منبع:ایران هتل انلاین،بامیلو

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

نشانه ها و درمان اضطراب ازدواج

نشانه ها و درمان اضطراب ازدواج اضطراب قبل از ازدواج علائم فیزیکی و احساسی مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *