خانه / شناخت شخصیت / شناخت روحیه از روی جواهرات

شناخت روحیه از روی جواهرات

شناخت روحیه افراد از روی جواهرات

زیور آلات بزرگ

زمانی که شما از زیورآلات بزرگ و چشمگیر استفاده می‌کنید، بدین معنی است که از مرکز توجه بودن هراسی ندارید. اتفاقا هدف شما از گذاشتن چنین زیورآلاتی جلب توجه دیگران است. شما فردی مستقل و با اعتماد به نفس بالا هستید که دوست دارید از طریق استایل تان دیگران را به سمت خود بکشانید.

زیورآلات شخصی

منظور از زیورآلات شخصی، زیورآلاتی ست که مخصوص به یک فرد است. به عنوان مثال شما دست بندی گذاشته اید که نام تان روی آن حک شده یا این که گردنبدی انداخته اید که اعتقاد فردی تان را نشان می‌دهد. افرادی که چنین زیوآلاتی استفاده می‌کنند، افرادی به شدت احساساتی هستند. آن‌ها دوست دارند که احساسات و عقایدشان را بیان کنند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها با دیگران هراسی ندارند

زیورآلات ظریف و کوچک

این افراد برخلاف آن‌هایی که می‌خواهند جلب توجه کنند، علاقه‌ای به استفاده از زیورآلات بزرگ و چشمگیر ندارند. آن‌ها آنقدر اعتماد به نفس بالایی دارند که نیازی به نمایش خودشان نمی‌بینند و در نتیجه زیورآلات کوچک و ظریف را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند.

جواهرات موردپسند خانم های سنتی

اگر خانم شما به سنت و نقش و نگارهای سنتی علاقه مند است بهتراست برای او یک گوشواره از نوع یاقوت قرمز بخرید. این گوشواره متناسب با شخصیت و سلیقه اوست.

جواهرات مورد پسند خانم های سخت پسند

اگر خانم شما سخت پسند است و هر چیزی مورد پسندش نیست یک انگشتر و یا گوشواره مروارید بخرید. سادگی و در عین حال زیبایی مروارید نظر خانم سخت پسند را هم جلب می کند

جواهرات موردپسند خانم های مدرن

اگر خانم شما مدرن است و به دنبال مد است ، گوشواره و گردنبدی بخرید که گرافیک نامتعارفی دارد. خانم های مدرن به طرح های گرافیکی علاقه زیادی دارند.

جواهرات مورد پسند خانم های به روز

اگر خانم شما رو مد است بهترین پیشنهاد خرید دستبند است . یک دستبند پهن و ظریف با طرح های هندسی از به روز ترین طراحی های جواهر و مورد پسند خانم شماست.

جواهرات مورد پسند همه خانم ها

شناخت روحیه از روی جواهرات

یک گوشواره زمرد سبز برای خانم ها با هر سلیقه ای جذاب است. اگر در انتخاب خود دچار وسواس شده اید این انتخاب همیشه جواب می دهد.

منبع: برترین‌ها،بیستون

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

پسران خوشتیپ گول زننده

پسران خوشتیپ گول زننده چند سالی است بیشتر از آنكه كارت‌های عروسی جوانان فامیل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *