خانه / اختلافات زوجین / با خبر ازدواج قبلی همسرمان چکار کنیم

با خبر ازدواج قبلی همسرمان چکار کنیم

خشمگین از ازدواج مجدد همسر سابق

اگر احساس خوبی درباره زندگیتان دارید، اگر کارتان را دوست دارید، اگر ازدواج کرده اید، آسوده باشید زیرا احساس نخواهید کرد که فردی که قرار است با همسر سابقتان ازدواج کند، رقیب شما است. ممکن است اندکی آشفته و نگران شوید؛ اما ناراحتیتان به سرعت از بین می رود.

موقعیتی که در آن هستید را بپذیرید

بهترین راه مقابله با آن نادیده گرفتن است. اگر آنها عکس العملی نشان نمی دهند پس آنها احتمالا تسلیم شده اند.

از زندگی کردن در گذشته اجتناب کنید

  • تمرکز خود را بر زمانی که باهم خوب و عمیق هستید بگذارید، در نتیجه ازدحام خاطرات مثبت باعث رانده شدن خاطرات همسر قبلی می گردد.

 انکار ساده تر است

سر باز زدن از پذیرش طلاق میتواند به این علت باشد که فرد نمیخواهد شکست خوردن در ازدواج را بپذیرد و با آن روبرو بشود. 

 چه کسی مسئول این شکست است؟

 کشف و تمرکز روی اشتباه های طرف مقابل ساده تر از پذیرفتن مسئولیت اشتباه های خودمان است. طلاق باعث میشود افراد مرتباً به گذشته فکر کنند و لیستی از اشتباه ها، رفتارهای نادرست، دروغ ها، خیانت ها و پنهان کاری های خودشان دربیاورند.

نمی خواهم ببخشم.

 گاهی اوقات تصور ما از بخشش کاملاً غلط است. بخشیدن به این معنا نیست که رفتارهای اشتباه افراد هیچ عواقبی برای آنها نداشته باشد. بخشش به این معناست که نگذاریم انتخاب ها و اتفاق‌ها احساسات افراد – بویژه خشم – را کنترل کنند. مزایای بخشش فقط مختص کسی که اشتباه کرده نیست بلکه برای خود فرد هم احساس آرامش به ارمغان می آورد. وقتی اشتباه های همسر سابق تان را ببخشید – و از اشتباه های خودتان درس بگیرید – دیگر به زندگی گذشته تان وابسته نخواهید بود و آینده برایتان پر رنگ تر میشود. 

عشق های وسواسی.

 درست مقابل کسانی که از همسر سابق شان نفرت دارند، افرادی هستند که ادعا می کنند حتی بعد از طلاق هم همسر سابق شان را فراموش نمی کنند. جملاتی مثل ” همیشه دوستت خواهم داشت”، ” تو به من تعلق داری” و ” میخواهم به زندگیم برگردی” از این افرا زیاد شنیده میشود. 

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

با چشم چرانی مردها چکار کنیم

چشم چرانی کردن مردها باعث می شود خانم ها احساس عدم امنیت کند .این کار مردها هیچ معنی ندارد این فقط یک میل گذرا است که در ذهن مرد اتفاق می‌افتد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *