خانه / فرزند / اتفاقات هفته نهم باردای

اتفاقات هفته نهم باردای

اتفاقات هفته نهم باردای

در طول این دوره شما می توانید تغییرات ظاهری صورت خود را مشاهده کنید. اگر خوش شانس باشید، پوست شما صاف خواهد ماند .جوش های شما ناپدید می شود وصورت شما شکوفا خواهد شد. با این حال، گاهی اوقات اتفاق می افتد که در این دوره خاص، برخی از مشکلات پوستی مانند تغییر رنگ ظاهر می شود.متاسفانه، هیچ قاعده ای برای این وجود ندارد. بارداری یک زمان بسیار انفرادی برای هر زن و یک انقلاب واقعی برای بدن او است. بنابراین، اجازه بدهید خودتان و بدن خود را در راه فردی خود تجربه کنید.

کودک شما در این هفته: 


کودک شما دائما تغییر می کند: صورت آن شروع به شکل می دهد، بینی ها در بینی کمی ظاهر می شوند، لب بالا شروع به تشکیل می دهد. گوشها شروع به حرکت به سوی مکان های مناسب خود در طرفین سر می کنند. سر به طور قابل ملاحظه ای رشد می کند، که در نتیجه رشد سریع مغز در این مرحله است. مو ظریف و کرکی ظاهر می شود. کودک شما حدود ۲۰ میلیمتر و وزن ۴ گرم است!

تغییرات احساسی در هفته نهم بارداری

۱- احساس ضعف

ممکن است در این زمان احساس ضعف کنید. ممکن است هنوز احساس خستگی و حالت تهوع داشته باشید اما در سه ماهه آخر بهتر می شوید. ممکن است همسر شما علاقه ای به بارداری نداشته باشد- ممکن است همسر شما علاقه ای به بچه نداشته باشد و در طول بارداری به علائم شما توجه نکند. سعی کنید این بی علاقگی او را تفسیر نکنید.

۲- احساس گناه

برخی خانم ها در هفته نهم بارداری احساس گناه می کنند که نمی توانند بر مشکلات روحی غلبه کنند. آنها میترسند این احساسات منفی بر رشد جنین تاثیر منفی بگذارد. نگران نباشید زیرا جنین در این مرحله از احساسات شما آگاهی پیدا نمی کند.

۳- خستگی

  • خستگی بر جنین تاثیر می گذاردبنابراین سعی کنید سخت نگیرید و انرژی کافی داشته باشید.

۴- نگرانی

  • نگرانی امری طبیعی در بارداری است. شما نگران واکنش دیگران هستید.

۵- استرس

  • به هیچ شکلی استرس نداشته باشید. اگر ناراحت هستید حمام بروید موزیک گوش دهید و سعی کنید استراحت کنید.توجه کردن به آرامش خود برای سلامتی روحی و روانی شما لازم است

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

رفتار با کودکی که حرف زشت می زند

اعتماد به نفس پايين در کودکان و احساس اينکه آن ها هيچ چيز قابل عرضه اي به ديگران ندارند نيز باعث مي شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *