خانه / زیبایی / دانستنی آقایان برای داشتن تمیزی

دانستنی آقایان برای داشتن تمیزی

 محافظت در برابر آفتاب

یک بخش ضروری مراقبت پوست مردها، محافظت در برابر خورشید است. هنگامی که برای ماهیگیری، رفتن به محل کار، گردش یا حتی پیاده‌روی از منزل خارج می‌شوید، کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید.

مرتب کردن ابروها

آیا ابروهای شما هنوز مانند باغی است که درختانش هرس نشده اند؟ هرچند وقت یک بار که ابروهای خود را کوتاه و مرتب کنید، کافی است. اگر ابروی پیوسته بلند دارید، ممکن است بیشتر نیاز باشد کوتاه و مرتب کنید. اپیلاسیون نسبتا آسان است، چه در خانه چه در سالن آرایشی. هر شش تا هشت هفته یک بار باید این کار را انجام دهید.

بوی بد دهان

نفس بد بو خیلی بد است، اما چگونه بفهمید نفستان بد بو است؟ در اینجا ایده ای به شما ارائه خواهیم کرد، پشت دست خود را لیس بزنید، صبر کنید و سپس بو کنید. علل بوی بد دهان متفاوت هستند. برخی مردان این مشکل را با یک مسواک یا خوردن پیاز کمتر حل میکنند. اگر با وجود اقدامات احتیاطی، باز هم دهان شما بوی بدی میدهد، به دندانپزشک مراجعه کنید. ممکن است عفونت و یا مشکلات دیگری داشته باشید.

موی بینی و گوش

این بی رحمانه است: همانطور که موهای سر کم کم دچار ریزش میشوند و کم میشوند، موهای دیگری در جاهای دیگری از بدن جوانه میزنند. هنگامی که موهای بینی رویش میکنند، آنها را از ریشه نکشید. اول اینکه، با این کار آنها آسیب می بینند. دوم اینکه، موهای بینی در واقع به تهویه هوا به ریه های شما کمک میکنند.

ناخنهایتان را تمیز و مرتب کنید

ناخنهای کثیف و نامرتب نشان دهنده بهداشت ضعیف افراد است.همه ناخنهایتان را به یک اندازه کوتاه کنید و زیر ناخنهایتان را هم مرتبا” تمیز کنید تا جرم و آلودگی در آن جمع نشود. اگر پوست دور ناخن شما خشک شده و یا پوست پوست شده است ، با چند قطره روغن زیتون آن را مرطوب کنید و بعد از ۱۰ دقیقه دستهایتان را بشویید.

هرشب صورتتان را بشویید

تقریبا” همه مجله های زیبایی به زنان توصیه می کنند که هر روز صورتشان را بشویند اما مردان هم باید به این توصیه عمل کنند . در پایان هر روز از یک پاک کننده صورت ملایم استفاده کنید تا گرد و غبار ، آلودگی و روغنهایی که در طول روز روی پوست صورتتان تجمع کرده اند را کاملا” پاک کنید.

منبع:های دکتر،badbadakmedia

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

رازهای لباس پوشیدن در مردهای چاق

کفش پاشنه دار فقط مخصوص خانم‌ها نیست اما کفش پاشنه داری که آقایان می‌پوشند تفاوت زیادی با کفش‌های پاشنه بلند زنانه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *