صفحه اصلی / مشکلات زناشویی / اشتباه زنانه که شوهر خوب را به شوهری بد تبدیل می نماید

اشتباه زنانه که شوهر خوب را به شوهری بد تبدیل می نماید

به او ارزش قائل نمی شوید 

زمانی که کسی از او قدردانی نمی کند، برخی اختلاف ها می توانند شدت بیابند. او نیازی ندارد که با صدای بلند از او تشکر نمایید، اما فراموش نکنید که قدر چیزهای کوچک را بدانید، مهم نیست که چه مدت طول کشیده باشد تا آن کار را برای شما انجام بگیرد

بیش از حد از همسرتان انتقاد می کنید 

شاید با انتقاد بیش از حد از یک مرد می خواهید که او آن کار اشتباه را انجام ندهد، اما درست نیست. توجه به اینکه او کاری را اشتباه انجام می دهد یا بیان عدم رضات از کاری که او انجام می دهد، طبیعی می باشد. قبل از آنکه چیزی را بر زبان بیاورید، دو برابرآن فکر نمایید.

وظایف او را مهم نمی دانید 

نقش یک مرد آشکار تر از آن چیزی نیست که بوده است. قبلا، یک مرد می دانست که شغل او در بیرون از خانه می باشد و رفاه را برای خانواده خود فراهم می نمود. اکنون ، اینطور نمی باشد. دیگر خیلی از زوجین پا به پای هم در بیرون از خانه کار می نمایند، یا حتی فقط زن در بیرون از خانه کار می کند و مرد در خانه می ماند. نقش زن هم دیگر مثل گذشته نمی باشد. او قبلا مراقب خانواده محسوب می شد، اما اکنون اگر هر دو زوجین در بیرون از خانه کار کنند، وظایف خانه نیز بین آنها تقسیم می گردد.

سازش نمی کنید 

اگر خوب به اوایل ازدواج خود فکر بکنید، حتما به یاد می آورید که خیلی خوب با همه چیز سازش می نمودید، اما حالا اینطور نمی باشد. شاید مجبور باشید هر روز سازش نمایید. اگر سازش کردن به خاطر چیزهای کوچک را متوقف نمایید، دیرتر به نتیجه می رسین.

انتظارات شما بیش از حد است 

اگر از او انتظار داشته باشید که کامل باشد، رابطه شما سریعا با مشکلات جدی روبرو خواهد شود. هر چقدر که داشتن انتظارات زیاد را شروع نمایید مشکلات خود را نشان می دهند.

درباره amin

این مطالب را نیز ببینید!

با چک کردن موبایل توسط همسر چکار کنیم

همسرمان چنان موبایلمان را چک می کند که انگار جرمی از ما سر زده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *