صفحه اصلی / اختلافات زوجین / در یک رابطه از چه چیزهایی کوتاه نیایم

در یک رابطه از چه چیزهایی کوتاه نیایم

دوستان‌

حتی اگر همسر یا نامزدتان مشکلی شخصی با یکی از دوستان شما داشته باشد، اما شما به این دوست‌تان علاقه داشته باشید و از همراهی با او خوشحال باشید، مشکل همسر شما مربوط به خودش می گردد، نه شما. آنها مجبور نیستند همدیگر را ببینند اما شما هم مجبور نیستید یکی را به خاطر دیگری رها نمایید.

رویاهای‌تان 

رویاهای شما بخشی از آینده‌تان می باشد، هر چند رویا همیشه هم به واقعیت تبدیل نمی‌گردد اما این حق شماست که دنبالش نمایید. اگر همسر یا نامزدتان دوست ندارد شما در پی رویاهای‌تان باشید، پس ممکن است فرد مناسبی برای شمانباشد. اگر رویای شما خطرناک می باشد یا اینکه بخواهید کاری غیرقانونی یا بسیار نابهنجار انجام بدهید، همسرتان باید همان کسی باشد که به طور جدی مانع‌تان می گردد،

رابطه با خانواده‌تان 

اگر شما عاشق خانواده‌تان هستید اما همسرتان نه، شرایط سختی در پیش دارید اگر خانواده‌ی شما هرگونه تلاشی می‌کند تا با همسرتان مهربان باشد و رفتاری جز رفتار خوش و مسالمت آمیز با او ندارند اما همسرتان به هر دلیلی همچنان مخالف با آنهاست، پس لزومی ندارد در این مورد سازگاری کنید.

اهداف شغلی‌تان

همه‌ی ما در مورد کار و حرفه‌ی خود هدف‌هایی داریم. در یک رابطه، هر دو طرف باید در رسیدن به این هدف‌ها از همدیگر حمایت نمایند. هیچکدام تان نباید ازاهداف شغلی‌تان به خاطر رابطه‌ای که دارید دست بکشید. بلکه رابطه‌ی شما باید تقویت کننده‌ی نیروی‌‌تان در رسیدن به هدف‌تان باشد.

 

درباره amin

این مطالب را نیز ببینید!

چطوری بحث سالمی با شریک زندگی داشته باشیم

۱.طرز فکر خود را تعدیل کنید.  اگر بحث کردن با همسرتان باعث تپش قلب شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *