صفحه اصلی / والدین / انواع مادر شوهر

انواع مادر شوهر

 

مادر شوهر همیشه ناراضی

ممکن است مدام از کار شما ایراد بگیرن. مطمئن باشید در اغلب موارد، این رفتار فقط ظاهری و بیشتر نمودی از اضطراب درونی او است. پس بهتر است با او وارد بحث نگردید.

مادر شوهر همیشه مریض

ممکن است مادرشوهر شما با کوچک‌ترین مریضی، در بستر بیفتد و از شما انتظار مریض‌داری داشته باشد.اینکه این کار به طور مشخص توجه‌طلبی است. یعنی کافی است شما در مواقعی که توانایی دارید به مادرشوهرتان رسیدگی نمایید و دل او را به دست آورید تا توقعات او تعدیل گردد.

مادر شوهر سرآشپز

اگر مادرشوهر شما از آن دسته آدم‌هایی است که مدام در حال تدارک دیدن بهترین سفره شام و بهترین دسرهاست، قطعا به شما و همسرتان حسابی خوش می‌گذرد.

مادر شوهری که قهر می‌کند

منتظرند که شما هم مقابله با او بکنید تا به قهر خود ادامه دهد. پس بهترین راه این است که برعکس رفتار آن‌ها عمل کنید و اصلا به روی خودتان نیاورید که قهر او را متوجه شده اید.

مادر شوهر دخالت‌ کن

مادر شوهرهایی هستند که به همه چیز کار دارند. راهش این است که آرام باشید. لازم نیست جواب او را بدهید. کار خودتان را بکنید و با زبان نرم و محبت‌آمیزحرفتان را بزنید.

مادر شوهر مقایسه‌ کن

 دائم در حال مقایسه کردن است، حالا یا شما را با خودش مقایسه می‌کند و مثلا انتظار دارد هر کاری پسرش برای شما انجام بدهد. برای او هم انجام دهدبا چنین مادر شوهرهایی هم درگیر بحث و مشاجره و رقابت نگردد

درباره amin

این مطالب را نیز ببینید!

چکار کنیم پیر که شدیم خسته نشیم

بسیاری از خستگی‌های سالمندان طبیعی است یکی از دلایل مهم و وابسته به شرایط فیزیولوژیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *