صفحه اصلی / رفتار با جنس مخالف / حرف هایی که هر مردی دوست دارد از همسرش بشنود

حرف هایی که هر مردی دوست دارد از همسرش بشنود

 

تو خیلی با حال و شیطونی

برای بیان احساساتتان به شوهرتان از کلماتی چون تو خیلی زیبایی استفاده نکنید. این جور کلمات باعث می شود مردها احساس کنند که بچه شده اند واین اصلا برای آنها خوشایند نمی باشد. به جای آن در این مواقع می توانید از کلماتی چون تو خیلی باحالی یا خیلی شیطونی و یا خیلی خوش تیپی استفاده کنید. اینها کلمات ابتدایی هستند که باعث می شود صمیمیت از نظر شوهرتان عمیق ترشود. گفتن جمله ای شبیه به :” تو واقعا  خوشتیپی “برای مردان تفاوتی با جمله ی ” دوستدارم  ” نخواهد داشت و به همان اندازه تاثیرگذار خواهد بود.

 

قبل از هر چیز باید رابطه ای دوستانه با همسرتان برقرار کنید

 

هدیه ای که برام گرفتی ،دقیقا همونی هستش که می خواستم 

به او بگویید : وای از کجا می دانستی من این هدیه را همیشه آرزو داشتم .با باز کردن هدیه ، کف دستتان را به هم بزنید و اینگونه احساستان را بیان کنید. قدردانی از هدیه ای که او برایتان گرفته است و استقبال از آن بسیار خوب است و او را بسیار ذوق زده خواهد کرد .مهم نیست که از این هدیه خوشتان آمده یا نه ،به هرحال او این هدیه را برایتان خریده است و نیاز به تشکر و قدردانی از سوی شما دارد.حتی می توانید در چند روز باقی مانده به یک روز خاص مانند تولدتان ،در مورد اینکه چه چیزی این روزها دوست دارید بخرید صحبت کنید ،تا او را برای تصمیم گیری در انجام خرید راحت تر کرده باشید.

 

با اینکه این فرزندم است، اما من شما را بیشتر از همه دوست دارم 

اگر فرزند دارید ،مهم نیست که یکی دارید یا دو تا یا چند تا ، مهم این است که در تنهایی اتان همیشه به شوهر خود بگویید که او را بیشتر از همه دوست دارید .این باعث می شود تا حس حسادت او نسبت به شما برای محبتی که به فرزندتان می کنید از بین برود و هر زمان که از او بخواهید تا با فرزندتان بازی کند واو را سرگرم کند تا شما به کارهایتان برسید ،با کمال میل قبول کند و در نهایت محیطی آرام در خانه فراهم گردد.

 

عاشق سورپرایزها و کارهای فوق العادتم  

اگر شوهرتان روزی شما را با چیز کوچکی مثلا یک دسته گل خواست سورپرایز کند ، حتما به آن اهمیت دهید و از آن استقبال کنید. مهم نیست کار فوق العاده ای که او برای شما در نظر گرفته است ، یک برنامه ی کوچک است یا بزرگ ،بلکه مهم آن است که حتما هیجان خود را از انجام این کار به او نشان دهید. این باعث می شود تا اعتماد به نفس او برای انجام این جور کارها بالا برود .همانطور که می دانید این جور کارها بیشتر با زنان می باشد .اما اگر تمامی زن ها از کارهای کوچکی که همسرشان برای خوشحالی آنها انجام می دهد رضایت داشته باشند ،مطمئن باشید که مردان هم در این کار پیشرفت خواهند داشت.

درباره amin

این مطالب را نیز ببینید!

آیا باید رمز موبایل همسرمان را بدانیم؟

فرهنگ موبایل در یک رابطه سالم استراق سمع در تماس های تلفنی ممنوع است.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *