صفحه اصلی / ملاک ها / با خوشتیپ ها خوشبخت می شویم؟

با خوشتیپ ها خوشبخت می شویم؟

عقلی كه در چشمان نامزدتان جریان دارد
نامزدتان خوش لباس و مرتب است، موقع حرف زدن با دلیل و بی‌دلیل از دست‌هایش استفاده می‌كند، بدون اینكه نفس بگیرد می‌تواند تندتند جملات را بگوید و همیشه خدا هم هیجان و حتی عجله دارد، به محض اینكه موهای‌تان را كوتاه كنید یا دستی ‌به صورت‌تان ببرید متوجه تغییرتان می‌شود، سینما و تلویزیون را دوست دارد، اگر از او درباره چیزی كه نمی‌داند سوال كنید، فورا برای فكر كردن نگاهش به سمت بالا می‌رود و حافظه تصویری خوبی هم دارد.

راستش در دل‌تان خوشحالید چون مردم به‌طور معمول به این تیپ آدم‌ها «باحال» می‌گویند، درحالی‌كه از نظر علم روانشناسی تیپ نامزد شما دیداری است نه باحال ! دیداری‌ها افرادی با روحیه پرشور هستند كه‌ گیرنده‌های عصبی‌شان به تصاویر حساس است، موقع تفریح هم از رنگ آفتاب بگیرید تا جزییات هر منظره‌ای كه می‌بینند برای‌شان مهم است و وقتی از خاطرات‌شان با شما حرف می‌زنند تمام جزییات تصاویری را كه دیده‌اند، توصیف می‌كنند.

خواستگاری با اعمال شاقه
یك فرد دیداری در جلسه خواستگاری فورا توجهش به قیافه و نوع پوشش شما جلب می‌شود و بعد هم اینكه آیا فرد به‌روزی هستید یا نه؟ ناخن‌تان بلند است یا كوتاه؟ زیر ناخن‌ها تمیز است یا نیست؟ بنابراین برای خواستگاری از یك فرد دیداری باید سر و ظاهر مرتب و تمیزی داشته و در خرید دسته گل یا هر مورد دیگری هم نهایت دقت و سلیقه را به كار ببرید.

درباره amin

این مطالب را نیز ببینید!

آقایان جذاب و مورد علاقه خانم ها

چهره  شکی نیست که چهره شما اولین چیزی می باشد که نظر دیگران را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *