خانه / خواستگار و خواستگاری / دلایلی که نمی گذارد شما به دومین قرار ملاقات با جنس مخالف برسید

دلایلی که نمی گذارد شما به دومین قرار ملاقات با جنس مخالف برسید

قضیه را زیادی جدی گرفته اید 

به جز چند استثنا مثلا وقتی طرفتان شوخی واضحی می کند و دیگران با او همراهی می کنند، صحبت کردن جدی در مورد آینده تان با فردی که در حال آشنایی با او هستید ممکن است او را بترساند. از صحبت های خیلی جدی در مورد ازدواج ، بچه ها و تعهد بپرهیزید و جلسه اول را فقط به شناخت اولیه از هم اختصاص دهید.

 

بیش از حد پیامک می فرستید

” اگر قبل از برگزاری جلسه آشنایی در بیرون از منزل سوالات زیادی بپرسید ممکن است بحث های بیهوده بینتان ایجاد شود.” به همین ترتیب از فرستادن بیش از حد پیامک بعد از قرار اول هم اجتناب کنید و به طرف مقابلتان فرصت تنفس بدهید تا از دیدار دوباره شما هیجان زده شود.

 

رفتارتان گستاخانه بوده است 

” گاهی اوقات افراد اطراف شما به هیچ عنوان رفتار مودبانه ای ندارند. ولی شما نباید رفتار عجولانه یا گستاخانه ای در پاسخ به رفتار دیگران نشان دهید و از کنارش بی تفاوت بگذرید. ” اگر شما هنگام آشنایی کوچکترین بی احترامی ای نسب به هر کسی داشته باشید ممکن

 

است شانستان را برای تکرار جلسه آشنایی از دست بدهید. بنابراین در تمام طول مدت قرار آشنایی ( مانند زندگی ) محترمانه رفتار کنید.

 

مکالمه مهیجی نداشته اید

آیا تمایل دارید بیش از حد مودب باشید و مانند چوب خشک رفتار می کنید؟ شما در ملاقاتتان باید هوش خود را نشان داده و طرف مقابلتان را کنجکاو کنید که بخواهد بیشتر شما را بشناسد. اگر مکالمه ای که در قرار ملاقاتتان انجام می دهید خسته کننده باشد شانستان برای رسیدن به قرار دوم تقریبا هیچ است. از پوسته خود بیرون آمده و مکالمه را به سمت موارد مورد علاقه تان و مواردی که نسبت به آن ها آگاهی لازم دارید سوق دهید.

 

بیش از حد پر حرفی می کنید 

بسیاری از مردم از سکوت می ترسند و برای اجتناب از ایجاد سکوت بی وقفه حرفهای نامربوط می زنند. ” درست است که می خواهید صحبت کنید ولی مطمئن شوید که حتما بین صحبت هایتان تنفس داشته باشید. به عبارت دیگر باید به یاد داشته باشید که گفتگویتان را با حرفهای بیهوده پر نکنید و بیشتر سوالاتی بپرسید که منجر به شناخت طرف مقابلتان شود “

 

بیش از حد وارد بحث های سیاسی می شوید

” در حال حاضر هیچ چیز بحث برانگیز تر از سیاست نیست ” در چند قرار اول بهتر است بحث های سیاسی را در حداقل ممکن نگه دارید. شما قرار نیست در مورد شخصیت طرف مقابلتان با افرادی که قبلا به آن ها رای داده است ، قضاوت کنید.

 

تمیز صحبت نکرده اید

به هیچ عنوان بحث جنسی نکنید. ” شوخی جنسی یا بازی با کلمات یا هر چیزی از این قبیل . اجازه دهید این فرصت با این صحبت ها از دست نرود. در غیر اینصورت شما ممکن است باعث ناراحتی طرفتان شده و احساس نادرستی از منظور خود به او منتقل کنید.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

امروزی های چطوری به خواستگاری می روند

خواستگاری سنتی یا نوین؟ خواستگاری سنتی و خواستگاری نوین. پدید آمدن خواستگاری نوین موضوعی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *