خانه / والدین / چکار کنیم مادر شوهر در زندگی ما دخالت نکند؟

چکار کنیم مادر شوهر در زندگی ما دخالت نکند؟

سعی کنید کمی صبر و حوصله داشته باشید تا زمان کمک تان کنند سعی نکنید با ناپختگی اول زندگی ارتباطتان را به مشکل بکشانید

همسر خود را در مقابل مادرش تقصیر کار ندانید

اگر اطرافیان همسرتان در تعامل با شما آداب اجتماعی را رعایت نمی کنند سعی کنید همانطور که هستند آنها را بپذیرید و در حد وسع خود با رعایت نکات اخلاقی و آنها احترام بگذارید و سعی نکنید خطاهای آنها را به آنها بگویید

-یکی دیگر از راه های کاهش دخالت والدین همسر کاهش ارتباط است این بدان معنا نیست که کاملا قطع ارتباط کنید باید پدر ارتباط را کم کنید که به مشکل مواجه نشوید.

– با همسرتون سعی کنید در برابر مسائلی که برایتان به وجود می آید جبهه مشترک داشته باشید تا بر اثر دخالت خانواده ها مسائلی در زندگی تان به وجود نیاید.

حفظ حریم کنید

در زمان عقد وقتی به خانه همسرتان می روید باید خیلی سه تار را با مدیریت حل کنید حریم ها را حفظ کنید در کمال احترام و رعایت حرمت ها سطح رفت و آمد خود را کنترل کنید اگر اختلاف بین شما پیش آمد آن را کنترل کنید و نگذارید مقدار آن بیشتر از حد شود و سعی کنید برای حل مسائل از همسرتان کمک بگیرید و به پدر مادرتان چیزی نگویید.

دخالت مادر شوهر

برای مقابله با دخالت مادر شوهر با کمال احترام پاسخ او را بدهید

به جای اینکه حرف های مادر شوهرتان را به همسرتان بگویید یاد بگیرید چگونه می توانم پاسخ مادرشوهرتان را بدهید سعی نکنید موارد اختلاف را به همسرتان انتقال دهید. بگذارید همسرتان در این موضوع دخالت کند. سعی کنید نگذارید دخالت در زندگی تان شیوع پیدا کند دخالت مادر شوهر بستگی به رفتار شما دارد اگر آن را کنترل نکنید بعد از ازدواج کارتان سخت میشود

منبع:تبیان

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چطوری با خواهر شوهر مجرد خوب باشیم

از خواهر شوهر مجردتان «هیولا» نسازید. برداشت های ذهنی شما یکی از مهمترین عوامل تعیین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *