خانه / دانستنی های عشق و عاشقی / نشانه هایی که اثبات می کند شما عاشق هستید

نشانه هایی که اثبات می کند شما عاشق هستید

آيا واقعا عاشقي؟

برخي نشانه‏ ها مي‏تواند به شما اثبات کند که عاشق طرف مقابل هستيد و او هم به همان اندازه شما را دوست دارد.

۱ به سمت هم کشيده مي‏شويد

يکي از نشانه ‏هاي عشاق اين است که از کنار هم بودن احساس غرور مي‏کنند و همديگر را در مقابل ديگران به‏ گونه ‏اي توصيف مي‏کنند که انگار برترين هستند. در مقابل افرادي که همديگر را دوست دارند اما عاشق واقعي نيستند، عيوب همديگر را بيشتر از خوبي‏هاي هم مي‏بينند و هر يک در رابطه احساس حقارت مي‏کنند.

۲ با هم خوش مي‏گذرانيد

وقتي عاشقيد حضور طرف مقابل لذت‏بخش است و در عين داشتن اضطراب، فرد عاشق احساس لذت مي‏کند و اين درواقع همان تقابل عقل و احساس است. وقتي با فردي قراري عاشقانه داريد، اما احساس افسردگي خستگي و سردرگمي مي‏کنيد يعني يا شما عاشق نيستيد يا طرف مقابلتان.

۳ هميشه براي هم حاضريد

وقتي با او تماس مي‏گيريد حتي اگر در جلسه کاري باشد پاسخ شما را کوتاه هم که شده مي‏دهد. هميشه خوش خلق است و به دنبال فرصتي براي ديدنتان مي‏گردد. تمامي اين کارها يک معنا دارد طرف مقابل عاشق شماست. شما اولويت اول او هستيد، او مي‏خواهد اين حس را نشانتان دهد. اگر طرف مقابلتان به شما زنگ نمي‏زند خود را با کار سرگرم کرده و وقتي با شماست مرتبا با تلفن حرف مي‏زند يعني عاشقتان نيست.

۴ نگران هم هستيد

وقتي با هم هستيد از شما مي‏پرسد که روز خوبي را گذرانده‏اي يا نه و اينکه شما مشکلي نداري؟ به عبارت ديگر فرد عاشق نيازهاي نارسيسيک خود را فراموش مي‏کند و به ديگري گرايش مي‏يابد. اين گرايش نه از روي احترام، بلکه به خاطر عشق است. اگر طرف مقابلتان توجه زيادي به شما نشان نمي‏دهد و مشکلات درگيري‏ هايتان براي او مهم نيست، چشم و گوشتتان را بهتر باز کنيد.

۵ آسيب‏ پذيريد

فرد عاشق دوست دارد براي طرف مقابل از خود بگويد؛ از هر آنچه که دوست دارد از کودکي ‏اش و موقعيت‏هايي که از دست داده. او سعي مي‏کند اعتماد طرف مقابل را به دست بياورد البته با توصيف آنچه که هست نه آنچه که بايد باشد. معمولا خود را آسيب‏ پذير نشان مي‏دهد تا در پناه ديگري امنيت و محبت را بيابد. اگر طرف مقابل شما اظهار مي‏کند که مردها و زن‏ها را خوب مي‏شناسد، مراقب باشيد. او تنها مي ‏خواهد مدتي را با شما خوش بگذراند.

۶ در روياي هم هستيد

داشتن يک خانه، فرزندان زياد و زندگي رويايي. عاشق‏ها روياهاي هم را همانند يک پازل کنار هم مي‏چينند و زندگي آينده را کنار هم مي‏سازند. اگر فردي که در کنار شماست، زندگي را يکنواخت مي‏بيند و اشتياقي به روياپردازي ندارد و اهميتي به برنامه‏ ريزي‏هاي شما براي آينده نمي‏دهد، خود را گول نزنيد او عاشق شما نيست. وقتي عاشق کسي هستيد، بزرگ‏ترين نگراني اين است که چگونه فرد مقابل را از احساسات خود نسبت به او باخبر کنيد.

اکثر افراد فکر مي‏کنند بايد اين کار را به صورت ناخودآگاه و در کمتر از ۳ ثانيه انجام داد اما اين بدترين روش است. اگر جزو افرادي هستيد که تصور مي‏کنيد براي ابراز احساساتتان بايد جلو برويد و به فرد مقابل بگوييد «سلام من شما را دوست دارم و مي‏خواهم با هم باشيم»، تکنيکي است که تنها باعث دورشدن طرف مقابل از شما خواهد شد. پس به اين ۶ روش عمل کنيد. به طور حتم اين روش‏ها موثرتر خواهد بود.

۷ دلتان را به دريا بزنيد

مي‏گويد ۴ ماه است که عاشق او شده اما جرات نمي‏کند به او بگويد. اما چرا؟ چون نمي‏داند عکس‏ العمل او چه خواهد بود؟!

اگر عاشق هستيد به جاي انتظار کشيدن راهي براي بيان خواسته ‏تان پيدا کنيد با انتظار چيزي درست نمي‏شود. پا پيش بگذاريد و به نحوي باب صحبت را باز کنيد.

۸ نگوييد عاشق شما هستم

هرگز در برخورد اول به فرد مقابل نگوييد که عاشقانه او را دوست داريد. مي‏توانيد پيشنهاد رفتن به سينما يا رستوران را به او بدهيد تا با هم بيشتر آشنا شويد. به احساسات طرف مقابل احترام بگذاريد و قدم به قدم پيش رويد.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چرا بعضی ها کسی را دوست ندارند

بعضی ها عقیده دارند با تکنیک های فریب کارانه می توانند به حل مشکلی در رابطه کمک کنند. اما هیچکس دوست ندارد فریب بخورد یا حتی بدتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *