خانه / دانستنی های زندگی مشترک / با چه وسایلی نواقص دیوار مخفی کنیم

با چه وسایلی نواقص دیوار مخفی کنیم

آویزان کردن پرده

به پنهان کردن چیز بزرگتری نیاز دارید یا می‌خواهید روی پنجره‌ای خارج از مرکز را بپوشانید؟ پارچه‌های پرده‌ای زیبا می‌توانند هر نقصی روی دیوار را از کف تا سقف بپوشانند، ضمن این که پس زمینه‌ای زیبا برای کاناپه، تختخواب یا سایر وسایل منزل فراهم می‌کنند. محل هر چیزی که می‌خواهید پنهان کنید را نادیده گرفته و رویش را با پرده پوشانده و سپس با توجه به پرده‌ای که آویزان کرده اید دوباره اتاقتان را چیدمان کنید.

آویزان کردن یک اثر هنری از بیرون زدگی روی دیوار


یک روش ساده‌تر و هنرمندانه‌تر برای پوشاندن ترموستات یا سایر ابزار‌هایی که از دیوار بیرون زده اند می‌تواند یک اثر هنری را از آن آویزان کنید یا این که این اثر هنری را از یک پایه استاندارد به صورتی آویزان کنید که مزاحم ناخوشایند روی دیوار را بپوشاند. 

اضافه کردن یک قفسه لباس به سبک مغازه‌ها


انواع قفسه‌های لباس مناسب خانه با طیقه‌های مختلف و آویز لباس و قطعات اضافه‌ای که به دلخواه خودتان می‌توانید استفاده کنید بخصوص مواردی که اغلب برای زیبایی بیشتر به این قفسه‌ها اضافه می‌شود. این قفسه‌ها بلافاصله می‌توانند هر چیزی که بخواهید را بپوشانند. همزمان هم مشکل محلی برای نگهداری لباسهایتان را حل کرده اید و هم دیوار زشتتان را پوشانده اید. 

استفاده از آینه

آینه‌ها یکی دیگر از وسایلی هستند که به راحتی به دیوارها نصب می‌شوند، نقطه آسیب‌دیده را می‌پوشانند و ظاهری زیبا به خانه می‌بخشند. یک آینه بزرگ می‌تواند به بزرگ تر نشان دادن خانه نیز کمک کند. در حالی که چندین آینه در قاب‌های کوچک، آن هم با تعداد بالا بر روی یک دیوار، می‌تواند جلوه ای زیبا در خانه ایجاد کرده و ظاهری متفاوت به خانه ببخشد.

پوشاندن دیوار با پارچه

بعضی از روسری‌ها یا پارچه‌ها ظاهری بسیار زیبا دارند آن قدر که استفاده از آن‌ها در جایگاه اصلی خود به عنوان یک پوشاک کافی نیست. خب اگر این تکه پارچه بتواند خود را با دیگر وسایل داخل خانه تطبیق دهد، چه ایرادی دارد آن را بر روی قسمت نقص‌دار دیوار متصل کنید؟ به این ترتیب نه تنها از شر خرابی راحت شده‌اید، بلکه سبکی جدید و مختص به خود را در دکور خانه‌تان ایجاد کرده‌اید.

منبع:خوگر،باشگاه خبرنگاران،خبر وان

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

کدام نوع کولر گازی بخریم

همانند مدل های دیواری هستند فقط دریچه مکش آنها بصورت اریب طراحی شده است که می توان پنل داخلی را تا بالاترین حد ممکن به سقف نصب نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *