خانه / دانستنی های زندگی مشترک / در آرزوی گفتگوهای عاشقانه

در آرزوی گفتگوهای عاشقانه

وظایف دختر خانم ها و آقا پسرها در این دوران:

۱٫حفظ یكدلی و یكرنگی و درك متقابل: دختر خانم و آقا پسری كه این دوران را سپری می كنند باید جهت كاهش تنش های خود و ارتقا همبستگی شان، سعی كنند یكدیگر را به خوبی درك كرده و پشت به پشت هم مشكلات را حل نمایید. آنها باید به این امر توجه نمایند كه اختلاف و درگیری و تضادشان در این مسائل نه تنها مشكلی از آنها حل نمی كند بلكه كوله بار مشكلاتشان را سنگینتر و رسیدن به مقصد را برایشان سختر می نماید. در حالیكه یكدلی و یكرنگی زن و مرد تنها سلاح آنها در مقابل مشكلات زندگی محسوب می گردد.

۲٫ نیاز خانم ها به صحبت كردن: آقایان باید توجه داشته باشند كه برای خانم ها گفت و گو نشان دهنده دلبستگی، علاقه و محبت فرد مقابل و وسیله ای جهت خالی شدن و تخلیه روانی از مشكلات است در حالیكه در مورد مردها چنین نیست. به همین دلیل مردها باید سعی كنند جهت كاهش اضطراب های روحی و روانی همسرشان در این دوران با وی صحبت كرده و اجازه سخن گفتن به وی را نیز بدهند.

۳٫ غار تنهایی مردان: خانم های عزیز نیز باید توجه داشته باشند كه آقایان وقتی با كوهی از مشكلات مواجه می شوند نیاز به تنهایی دارند به همین دلیل در اصطلاح روانشناسی به غار تنهایی شان پناه می برند تا بتوانند مشكلات را بپذیرند و راه حلی برای آنها پیدا كنند. به همین دلیل در این دوران نیاز به تنهایی و سكوت دارند و توقع دارند همسرشان آنها را درك نموده و به حال خود رها نماید. آگاهی نسبت به این امر و رعایت آن توسط خانم ها باعث می شود كه نامزدشان به سرعت به سمت آنها بازگشته و همان فرد سابق با روحیه و توانی مضاعف به میدان باز گردد.

۴٫ به دست گرفتن ابتكار عمل: در شرایط بحرانی دوران نامزدی دختر و پسر باید ابتكار عمل را در دست گرفته و سعی نمایند شرایطی را برای خود فراهم كنند كه با نامزدشان تنها بوده و در مورد موضوعات شیرین و دوست داشتنی و زندگی زیبای آینده شان صحبت نمایند. خارج شدن از دنیای سخت امروز و توجه به دنیای زیبای پیشرو آنها را نسبت به زندگی و آینده شان امیدوارتر كرده و در مقابل مشكلات توانمندتر می سازد.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چکار کنیم خونه بوی سیگار نده

در بعضی لباس ها مانند لباس های جین ، دود سیگار باعث رُشد باکتری می شود. این باکتری ها در دمای انجماد از بین می روند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *