خانه / اختلافات زوجین / بایدها و نبایدهای پس از شکست عاطفی

بایدها و نبایدهای پس از شکست عاطفی

به دنبال فرصت دوباره نباشید: اینکه دلتان بعد از شکست عاطفی برای شریک عاطفی قبل تا تنگ شود کاملا طبیعی است اما فراموش نکنید که این دلایل دلیلی بر این نیست تا دوباره فرصت دوباره ای ایجاد کنید و به دنبال فرصت دوباره باشید.

 به فکر جانشین سری نباشید بعد از یک شکست عاطفی بهترین کار این است برای مدتی با کسی وارد رابطه عاطفی نشوید تا زمانی که مطمئن شوید رابطه بعدیتان بدون فکر اتفاقی و محکوم به شکست دوباره نخواهد بود مدتی به خودتان فرصت دهید تا درباره آنچه که اتفاق افتاده فکر کنید و شرایط را درک کنید بفهمید در رابطه قبلی چه چیزی طبق انتظار شما پیش نرفته و چه چیزهایی را در رابطه بعدی تان می خواهید.

 غصه نخور غصه خوردن راه حل شما نیست البته احساس درد و رنج پس از شکست عاطفی کاملا طبیعی است اما باید از این احساسات گذر کنید و حالتان را خوب کنید.

 از تنها بودن لذت ببرید بهترین فرصتی که می‌توانید و علایق شخصی تان برسید و کارهایی را که به آنها علاقه مندید انجام دهید تنها بودن است. بعد از شکست عاطفی وقتی دوباره حالتان خوب شد از تنهایی لذت ببرید و بیاموزید که خودتان را پاره از رابطه تعریف کنید برای رشد و پیشرفت شخصی تان به کلاس های متفاوتی بروید زبان جدید یاد بگیرید با عشق و علاقه آشپزی کنید اینها را به تنهایی انجام دهید خودتان را دوست داشته باشید و به زندگیتان عشق ورزید.

از دنبال کردن او در شبکه های اجتماعی دست بردارید عاطفی سابقتان را انفالو کنید این کار به شما کمک می‌کند و سست نشوید و او را چک نکنید که ببینید آیا وضعیتش است بهتر از شماست یا خیر.

 از تجربه ها درس بگیرید از خودتان سوال کنید چه نقشی در پایان رابطه تان داشتید چطور می توانید در آینده شریک بهتری بیابید اگر با خودتان روراست باشید می‌توانید از تجربه‌ها نکته های مثبتی را بیابید و آنها را به کار بگیرید.

 منبع روزنامه شهروند

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

با چشم چرانی مردها چکار کنیم

چشم چرانی کردن مردها باعث می شود خانم ها احساس عدم امنیت کند .این کار مردها هیچ معنی ندارد این فقط یک میل گذرا است که در ذهن مرد اتفاق می‌افتد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *