خانه / عقد / بارداری هنگامی که عقد هستیم

بارداری هنگامی که عقد هستیم

چه باید کرد؟
شما زن و شوهر شرعی و قانونی می باشید و این بچه حاصل عشق شما و همسرتان به همدیگر می باشد که زودتر ایجاد شده. خودتان را سرزنش ننمایید

 کار اشتباهی انجام ندهید
دختر خانم‎ها تا مشکل بروز می دهد تنها راه درست را در فرار از این موقعیت و سقط کردن جنین می‎دانند. خیلی‎ها می‎گویند که جنین چون هنوز روح در آن دمیده نشده مشکلی برای سقطش نمی باشد و می‎خواهند این به قول خودشان آبروریزی را سریع‎تر از میان بردارند.

 همسرتان را در جریان بگذارید
اولین کاری که بایدانجام بدهید در جریان گذاشتن شوهرتان است. به او بگویید که شما هر دو با هم مسئول زندگی این بچه می باشید و نباید کاری انجام بدهید که بعدا پشیمان گردید. بهترین کمک در این موقع، همدلی زن و شوهر می باشد.

 کنترل خود را از دست ندهید

استرس و افسردگی مشکلی حل نمی کند. فقط باعث ناراحتی خود و فرزندتان میگردد. اگر فکر می‎کنید به تنهایی نمی‎توانید شرایط را کنترل کنید از یک روانشناس کمک بگیرین.

 خانواده‎ها را مطلع کنید
بهترین حالت این است که خانواده‎های هر دو طرف مطلع گردند تا از استرس و نگرانی شما هم کم گردد. اگر فکر می‎کنید آنها واکنش خوبی نشان نمی‎دهند، اول با یک بزرگ‎تر که در تصمیم‎گیری آنها اثرگذار می باشد در میان بگذارید تا او به شما راهکار داده یا خانواده‎ها را آماده و با آنها صحبت نماید.

 

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

اجزای سفره عقد و تزئین سفره عقد

    شايد امروز بيشتر عروس و داماد ها و اطرافيان آنها ندانند كه معناي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *