خانه / دانستنی های عشق و عاشقی / از کجا بفهمیم همسرمان عاشقمان هست؟

از کجا بفهمیم همسرمان عاشقمان هست؟

 

او بهانه پیدا می کند تا با شما سر صحبت باز کند

هر واقعیتی که با شما در میان می گذارد به این معناست که به شما علاقه دارد. باید بدانید که وقتی تلاش می کند تا با شما صحبت کند،این نشان دهنده این است که به شما علاقه دارد.

 

از شما تعریف می کند

اگه مردی شما را دوست داشته باشد منتظر فرصت نمی ماند تا به شما توجه کند. اگر از شما تعریف می کند بدانید  دوستتان دارد. او مطمئن است که می خواهد با همه حرف های تملق آمیز قلب شما را به دست آورد. مردها از کسی تعریف نمی کنند مگر اینکه  فرد واقعا برایشان مهم باشد

 

می خواهد دائم با شما به بیرون برود 

به نظر می رسد خیلی دوستتان دارد. با اینکه هر روز شما را می بیند با این حال دلش می خواهد با او به بیرون بروید. اگر این نشانه عاشق بودن یک مرد نیست پس چه معنی دیگری دارد؟

 

سر به سرتان می گذارد

او اجازه دارد تا با شما شوخی کند.  دلش می خواهد با شما شوخی کند و سر به سرتان بگذارد. مردان از این طریق به طور غیر مستقیم  به همسرشان می گوید که به او علاقه دارد.

 

به شما هیجان می دهد

می خواهید باور کنید که دوستتان دارد، اما می ترسید که اشتباه کرده باشید. با این حال، خیلی وقت ها احساس می کنید که با رفتارهایش هیجان زده می شوید. بله، هر لحظه ای که احساس می کنید هورمون آندروفین ترشح می شود (هورمون های احساسات خوب)! می توانید مطمئن شوید که او شما را دوست دارد.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

چرا بعضی ها کسی را دوست ندارند

بعضی ها عقیده دارند با تکنیک های فریب کارانه می توانند به حل مشکلی در رابطه کمک کنند. اما هیچکس دوست ندارد فریب بخورد یا حتی بدتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *